Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Заключна сесія Верховної Ради: ухвалено лише 1 законопроект з Громадського порядку денного

Заключна сесія Верховної Ради: ухвалено лише 1 законопроект з Громадського порядку денного

Позначки:

Верховна Рада України VIII скликання ухвалила ряд ключових законопроектів за адвокаційної підтримки Коаліції Реанімаційного Пакету Реформ у таких сферах, як децентралізація та національна безпека, проте деякі важливі проекти законів були не розглянуті або зняті з розгляду, як запровадження податку на виведений капітал. 

“Якщо говорити про останню сесію Верховної Ради, то депутати ухвалили лише закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної” з того переліку законопроектів, який напрацював РПР у лютому цього року”, – звернув увагу член Ради РПР Тарас Шевченко.

5 лютого 2019 року Коаліція РПР презентувала Громадський порядок денний для 10-ї сесії Верховної Ради: більше 30 законопроектів, які мали на меті прискорити деполітизацію СБУ, підсилити реформу децентралізації та розблокувати продаж земель сільськогосподарського призначення.

Більшість з цих проектів законів досі очікують розгляду, опрацьовуються в комітетах або зняті з розгляду. Наприклад, розгляд проекту Виборчого кодексу затягується завдяки більше як 4 тис. поправок, внесеним до нього. 

ВГОРУ