Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Загроза щодо повномасштабного вторгнення Росії та неприпустимість визнання так званих “Л/ДНР”: звернення Коаліції РПР до українців і міжнародних партнерів

Загроза щодо повномасштабного вторгнення Росії та неприпустимість визнання так званих “Л/ДНР”: звернення Коаліції РПР до українців і міжнародних партнерів

Декілька місяців поспіль Росія тримає поруч із кордонами з Україною військовий контингент чисельністю понад 100 000 солдат. І Кремль планомірно збільшує кількість цих військовослужбовців, дислокуючи нові військові з’єднання та техніку. У медійному просторі лунають повідомлення про можливі провокації РФ, які Москва може використати для виправдання свого вторгнення в Україну, зокрема, через визнання так званих «ЛНР» і «ДНР». Це є черговим кроком Кремля щодо ескалації конфлікту та свідченням його деструктивної позиції в мирному врегулюванні. 

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ закликає міжнародне співтовариство не робити жодних кроків для легітимації терористичних угрупувань «ЛНР» і «ДНР» і блокувати будь-які спроби визнати їх суб’єктами міжнародного права!

Коаліція РПР також закликає міжнародну спільноту вжити превентивні обмежувальні дії проти Кремля, не чекаючи нового витку його агресії! Ми усвідомлюємо, що одним із найбільш ефективних механізмів запобігання військовому наступу РФ є створення умов, за яких економічні та політичні втрати від цих дій будуть значно перевершувати можливі надбання.

Ми висловлюємо подяку міжнародним партнерам України, які докладають чимало зусиль для дипломатичного відвернення загрози, а також допомагають посилити обороноздатність нашої країни. Коаліція РПР продовжить робити все можливе для збереження територіальної цілісності держави, єдності суспільства та захисту прав людини

Також ми звертаємося до наших міжнародних партнерів із проханням продовжувати політичну, економічну та військову підтримку України. Оскільки демонстрація непорушної трансатлантичної єдності є дієвим запобіжником від будь-яких дестабілізуючих дій Кремля на міжнародній арені.

Проте для нас важлива згуртованість не лише по обидва боки Атлантики, а й по обидва боки Дніпра. Ми неодноразово демонстрували нашу можливість єднатися: під час Революції на граніті, Помаранчевої революції та Революції Гідності, підтримуючи військових, добровольців, переселенців та волонтерів з початку збройної агресії Російської Федерації, захищаючи наш демократичний вибір жити в європейській країні. Закликаємо українців об’єднуватися для протистояння можливій повномасштабній військовій агресії, а міжнародну спільноту —підтримати  українське громадянське суспільство.

Ми впевнені, що внутрішня єдність і згуртованість українців разом із політичною, економічною та військовою допомогою міжнародних партнерів — це надійна стратегія захисту від агресії Росії!

Фото: Дмитро Муравський

ВГОРУ