Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > За результатами відкритого конкурсного відбору новим керівником Секретаріату РПР стала Наталія Євченко.

За результатами відкритого конкурсного відбору новим керівником Секретаріату РПР стала Наталія Євченко.

Позначки:

Таке рішення ухвалила Рада РПР. Наталія розпочинає роботу з 1 лютого 2018 року.

Наталія Євченко має більш ніж 10-річний досвід роботи у системі НБУ, ступінь кандидата економічних наук, нагороди за наукові дослідження. Здійснювала координацію Модуля Жана Моне за грантовою програмою Європейського Союзу ERASMUS+. З відзнакою закінчила обліково-фінансовий факультет Української академії банківської справи НБУ.

Професійний досвід Наталії у громадському секторі охоплює повний цикл управління проектами від підготовки проектних пропозицій до звітування. До роботи в РПР долучилася у 2015 році. Працювала на посаді заступника директора Центру демократії та верховенства права, відповідала за проекти “Посилення коаліції РПР” та ВУР.

Наталія є консультантом проекту Technical Assistance to Civil Society in Ukraine, який впроваджується за підтримки ЄС, співпрацює з університетами Швеції, Німеччини, Італії як консультант грантових програм Horizon 2020 та ERASMUS+, навчається за кваліфікаційною програмою АССА (Association of Chartered Certified Accountants).

Артем Миргородський повідомив у грудні 2017 року про завершення роботи на посаді керівника Секретаріату, яку він обіймав понад 3 роки.

ВГОРУ