Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Юридична сотня запустила мейл-розсилку з аналізом роботи Уряду та Парламенту у сфері ветеранських справ в Україні

Юридична сотня запустила мейл-розсилку з аналізом роботи Уряду та Парламенту у сфері ветеранських справ в Україні

Позначки:

Громадська організація “Юридична сотня”, яка надає правовий захист та займається реформуванням соціального забезпечення для військовослужбовців, ветеранів та їх родин, запустила мейл-розсилку. 

“Юридична сотня з 2015 року публікує Вісник, у якому надає рекомендації народним депутатам щодо законопроєктів, які стосуються ветеранів та армії. У 2021 році ми запускаємо ще 2 нових напрямки. Будемо інформувати про законодавчі ініціативи на етапі їх реєстрації та публікувати дайджест новин тижня”, – розповіла комунікаційниця організації Олена Лисенко. 

“Радимо підписатися як учасникам російсько-української війни, так і всім, хто цікавиться результатами роботи уряду та парламенту”, – додала Олена Лисенко.

За словами організації, підписники щотижня будуть отримувати аналіз нових законопроєктів, порядку денного Верховної Ради України, роботи комітетів, міністерств, а також дайджест новини у сфері ветеранських справ. Для того, щоб підписатися на мейл-розсилку варто перейти за посиланням і залишити адресу своєї електронної скриньки. З архівом попередніх розсилок можна ознайомитися на сайті організації

У 2020 році британський аналітичний центр “Chatham House” назвав юристів Юридичної сотні одними з головних експертів щодо ветеранських справ в Україні.

Юридична сотня з 2014 року надає соціально-правовий захист учасникам російсько-української війни, членам їхніх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців. Організація є автором аналітичних звітів, змін до законодавства, була залучена до створення Міністерства у справах ветеранів. Зараз є резидентом Veteran Hub у Києві та належить до Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ.

ВГОРУ