Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Європейський зелений курс: можливості та загрози для України

Європейський зелений курс: можливості та загрози для України

Цей аналітичний документ розглядає мету, основні завдання та ключові компоненти Європейського зеленого курсу – програми дій Європейської Комісії для переходу до кліматично нейтральної Європи до 2050 року. Документ аналізує кожен компонент Європейського зеленого курсу (зміна клімату, енергетика, транспорт, промислова стратегія, сільське господарство, нульове забруднення, біорізноманіття, фінанси, торгівля) з точки зору можливостей та загроз для України. Аналітичний документ містить рекомендації для стейкхолдерів в Україні та ЄС у контексті Європейського зеленого курсу та України.

Аналітичний документ підготовлено в рамках реалізації проекту “Європейський зелений курс: можливості та загрози для України” Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство та довкілля” у співпраці з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і Діксі груп.

Завантажити PDF

Цей аналітичний документ підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проекту «Європейський зелений курс: можливості та загрози для України». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду «Відродження».

ВГОРУ