Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Ярослав Юрчишин розпочав свою роботу на посаді виконавчого директора Transparency International Україна

Ярослав Юрчишин розпочав свою роботу на посаді виконавчого директора Transparency International Україна

1 липня Ярослав Юрчишин, керівник адвокаційного напрямку Реанімаційного Пакету Реформ розпочав роботу на посаді виконавчого директора Transparency International (TI) Україна.

Керівником адвокаційного напрямку в Секретаріаті РПР він пропрацював півтора року. Юрчишин долучився до команди Секретаріату в грудні 2014 року. Перед ним стояло завдання розбудувати адвокаційний напрямок Зокрема, налагодити зв’язки зі стейкхолдерами, впровадити планування та пріоритети в адвокації, консолідувати зусилля в групах РПР з метою формування спільної узгодженої позиції коаліції.

За останні півтора роки РПР посилив пряму взаємодію з депутатами різних фракцій у форматі Клубу реформ РПР, а також з виконавчою гілкою влади. Результатом роботи коаліції стало прийняття 89 законопроектів. Більшість з них були проголосовані завдяки активній адвокаційній діяльності Ярослава Юрчишина.

Своїм прикладом він довів, що РПР можна не лише розвивати, але й розвиватися самому. Серед 170 кандидатів саме він був обраний керівником Transparency International (TI) Україна – однієї з найпотужніших антикорупційних ГО-членів РПР.

Розпочинаючи роботу в Transparency International (TI) Україна, Ярослав Юрчишин не залишає коаліції. Він продовжить свою співпрацю з РПР вже на посаді головного експерта пріоритетної антикорупційної групи.

ВГОРУ