Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Як комунікувати з Верховною Радою: громадських активістів закликають висловитись з приводу співпраці з українським парламентом

Як комунікувати з Верховною Радою: громадських активістів закликають висловитись з приводу співпраці з українським парламентом

Верховна Рада України спільно з громадськими активістами розробляє комунікаційну стратегію парламенту. Невід’ємною її складовою є співпраця, комунікація з громадськими організаціями, експертними колами. Робоча група, яка працює над цією складовою стратегії звертається до представників громадського сектору країни, які співпрацюють або мають намір співпрацювати з парламентом долучитись до опитування.

Свої пропозиції можна надсилати до 10 серпня 2016 року. Згодом учасники робочої групи опрацюють отримані відповіді і вони будуть враховані під час напрацювань засадничих положень комунікаційної стратегії.

Члени робочої групи (а це представники Громадянської мережі ОПОРА, руху ЧЕСНО, Українського Кризового Медіацентру та інші) сподіваються на активність громадського сектору і конструктивні пропозиції.

Комунікаційна стратегія парламенту України є засадничим документом для здійснення громадських комунікацій Головою та керівництвом ВР, народними депутатами ВР, депутатськими фракціями і групами, комітетами ВР, тимчасовми комісіями та апаратом ВР. Стратегія формулює спільне для усіх задіяних у комунікаціях ВР акторів бачення цілей взаємодії ВР із громадянським суспільством та методів їх досягнення. 

ВГОРУ