Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Виконавчою директоркою Коаліції РПР стала Ольга Лимар

Виконавчою директоркою Коаліції РПР стала Ольга Лимар

Позначки:

1 жовтня 2021 року за результатами відкритого конкурсу Виконавчою директоркою Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ призначено Ольгу Лимар.

Ольга понад два роки працювала в команді Коаліції РПР — у квітні 2019 року вона розпочала роботу менеджеркою з розвитку, а далі — програмною директоркою. З 2017 року Ольга працювала в Центрі «Нова Європа» над інституційним зміцненням організації. А після Революції Гідності вона працювала в Інституті світової політики над промотуванням європейських стандартів та практик в Україні.

Ольга є співавторкою декількох публікацій, підготовлених на замовлення МЗС України щодо російсько-українського конфлікту:«Безпека перехідного періоду. Як протистояти агресії з обмеженими ресурсами», «Досвід врегулювання конфліктів у світі. Уроки для України» тощо.

За освітою Ольга філософ: вона здобула магістерський диплом із відзнакою в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Також Ольга консультує організації громадянського суспільства щодо організаційного та стратегічного розвитку. Вона вірить, що сильне громадянське суспільство є запорукою шляху України до європейської та євроатлантичної інтеграції.

ВГОРУ