Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Виконання вимог щодо візової лібералізації має стати пріоритетом роботи Верховної Ради

Виконання вимог щодо візової лібералізації має стати пріоритетом роботи Верховної Ради

                                                                    Голові Верховної Ради України

Володимиру Гройсману,

народним депутатам України

 

Шановний Володимире Борисовичу, шановні народні депутати!

                         З початку вересня в Україні працює оціночна місія про стан виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму. Під час зустрічей з представниками громадянського суспільства, як невід’ємної складової своєї роботи, представники місії постійно звертали увагу на низькі показниках виконання Плану дій. Насамперед це стосується сфери боротьби з корупцією. Місія має надати свої висновки до грудня 2015 року, таким чином ми маємо дуже мало часу для того, щоб суттєво покращити наші показники України у цій сфері.

         Саме тому експерти ініціативи Реанімаційного Пакету Реформ закликають Вас ухвалити законодавчі ініціативи, спрямовані на виконання вимог План дій щодо візової лібералізації одним з пріоритетів роботи Верховної Ради України до грудня 2015 року.

         У відповідності до такої пріоритетності, наступного пленарного тижня (15-18 вересня) пропонуємо Верховній Раді України зосередитися на ключових антикорупційних ініціативах, а саме:

Дякуємо представникам Коаліції, які зробили перший крок і внесли  більшість згадуваних ініціатив до Порядку денного ВРУ на наступний пленарний тиждень. Закликаємо керівництво парламенту, представників профільних комітетів та весь депутатський склад відкласти політичні непорозуміння і зосередитися над тим, щоб максимально наблизити скасування для українців візового режиму з країнами ЄС вже у 2016 році.

ВГОРУ