Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > ВВП України має зростати на 14% щороку для повернення економіки на довоєнний рівень, —економіст

ВВП України має зростати на 14% щороку для повернення економіки на довоєнний рівень, —економіст

Після отримання Україною програми післявоєнної відбудови громадянське суспільство має розробити кроки для для запобігання можливої корупції. Про це та необхідні кроки для відновлення України розповів член Ради Коаліції РПР Ігор Бураковський під час дискусії «Стратегія відбудови України. Бачення України та міжнародних партнерів», організованої Коаліцією РПР разом із партенрами.

«Ми маємо мобілізувати владу на марафонську дистанцію. Відновлення не буде простим. Якщо ВВП скоротиться вдвічі, як прогнозовано, то щоби повернутися до рівня 2021 року ми щороку повинні забезпечити зростання на рівні 14 %», — говорить Бураковський.

За його словами, питання полягає не лише в пошуку креативних та інноваційних рішень, а і вміння Уряду співпрацювати з громадянським суспільством: «Адже відбудова економіки — інвестиція в майбутнє України та Європи».

На думку Бураковського, для розвитку України необхідно продовжувати антикорупційну та судову реформи, а також реформу правоохоронних органів, щоб економіка країни дійсно стало розвивалася після війни.

 

ВГОРУ