Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > VoxUkraine, Центр економічної стратегії та Реанімаційний Пакет Реформ презентували проект VoxConnector

VoxUkraine, Центр економічної стратегії та Реанімаційний Пакет Реформ презентували проект VoxConnector

Аналітична платформа VoxUkraine презентувала новий проект VoxConnector. Проект забезпечить локальні медіа ексклюзивними матеріалами про причини й очікуваний вплив реформ на кожного українця, а також забезпечить комунікацію між регіональними ЗМІ та фаховим експертним середовищем із Києва.

Під час реформ доступність до якісного й збалансованого контенту про втілення реформаторських новацій, їх цілі та очікуваний вплив громадян, є життєво критичною необхідністю: без широкої поінформованості зміни не набувають достатньої підтримки більшості громадян.

Влада не достатньо якісно комунікує реформи. При цьому експертне середовище зосереджене у Києві й більша частина локальних ЗМІ не має оперативного доступу до об’єктивної експертизи.

Для вирішення цієї проблеми VoxUkraine спільно з Центром економічної стратегії та Реанімаційним Пакетом Реформ створили проект VoxConnector. Його мета – забезпечити доступ регіональних ЗМІ та їх аудиторії до якісної інформації, а також побудова стійкого діалогу між локальними медіа та незалежними експертами.

32781302625_1f3b21d063_z-640x400

«Об’єктивна інформація є критично важливою для розвитку демократичної країни та реалізації економічних реформ. Мета нашого проекту – максимально спростити доступ до неангажованої та якісної експертизи для якомога широкого кола співгромадян», – каже Борис Давиденко, головний редактор та СЕО VoxUkraine.

32781275975_c6689da93a_z-640x400

«Багато українців дізнаються про новини з місцевих ЗМІ. Проте їм часто не вистачає експертизи в питаннях державної політики на загальнонаціональної політики. Водночас, київські експерти не завжди можуть донести свою позицію з найважливіших питань до пересічних громадян. Проект VoxConnector запущено для подолання цього розриву», – коментує Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії, член ради РПР.

«Комунікація реформ з суспільством – невід’ємна складова їхнього успішного проведення. На жаль, люди втомилися від очікувань якісних трансформацій, які справді можуть змінити їхнє життя. Тому саме слово «реформа» останній рік викликає більше роздратування. Комерційні ЗМІ, орієнтовані перш за все на збільшення відвідування та переглядів, практично не приділяють увагу цій проблематиці. Ще гірша ситуація в регіонах, де заангажованість вища. Окрім того, там бракує експертів. Саме тому, VoxConnector – надзвичайно необхідний проект, на який ми – РПР як коаліція, яка вже майже три роки прогризає шлях для реформ, покладає величезні сподівання», – зазначила Ірина Соломко, керівник відділу комунікацій РПР.

32628028552_1631ef8fe9_z-640x400

VoxConnector створюватиме для партнерських редакцій авторські колонки, коментарі, аналітичні матеріали, інфографіку. Редакції, що стануть учасниками проекту матимуть ексклюзивне право на використання цих матеріалів. Також VoxConnector працюватиме над запитами локальних медіа щодо отримання коментарів на актуальні для них теми.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, співорганізаторами проекту є Центр економічної стратегії та Реанімаційний Пакет Реформ .

Менеджером проекту VoxConnector є Кирило Єсін (voxconnector@gmail.com, тел. 093 506 806 5).

ВГОРУ