Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Влад Троїцький став першим спікером “Дискусійного клубу РПР”

Влад Троїцький став першим спікером “Дискусійного клубу РПР”

Відбувся перший “Дискусійний клуб РПР”, куди ми систематично запрошуватимемо лідерів думок в Україні. Першим гостем став Влад Троїцький, засновник і керівник театру ДАХ, український театральний режисер, продюсер, драматург і актор, творець етно-хаус групи “ДахаБраха” та музично-театрально-філософського проекту “Гогольфест”.

20 21

Троїцький переконаний, що наразі всі спроби реформ зіштовхуються з недієздатним агресивно-інфантильним державним апаратом і що культурний сектор в Україні надто тримається на радянських “духовных скрепах”. За його словами, аби почався якийсь адекватний рух, необхідний фізичний простір. Адже робити серйозні культурні проекти нема де – в Україні приватизовані всі простори, пов’язані з культурою. Продюсер також зазначив, що в Україні відвідування подій світового рівня має стати культурним обов`язком міністрів та політиків.

22 23

Влад Троїцький мріє створити Клуб поціновувачів майбутнього. Кожен, хто хоче долучитися для початку мають рефлексувати на культурні події в Україна на своїх Інтернет-ресурсах. Культура-це не тільки документи, розроблені міністерством, а велика робота над вихованням культурних пластів та стилю у суспільстві. “Протягом останнього року відкрилось багато атмосферних кафе, розвивались бренди стильного українського одягу. Поїсти і вдягнутися – це перший рівень потреб. Тепер треба розвивати і мозок”, – закликає всіх митець.

ВГОРУ