Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Колонки > Віталій Шабунін: Хто наважиться стягнути борг з Коломойського: Луценко чи Холодницький?

Віталій Шабунін: Хто наважиться стягнути борг з Коломойського: Луценко чи Холодницький?

Справа НАБу щодо намахування МАУ пасажирів та Державіаслужби на майже 150 мільйонів гривень – на ручнику у прокурорів.

Не отримавши погодження підозри від Холодницького НАБУ направило скаргу Луценку з однією метою – отримати підписану підозру, адже за законом, тепер Генпрокурор мусить або зобов’язати свого заступника Холодницького підписати її, або зробити це самостійно, або підтвердити недоторканність Коломойського і лишити все як є.

Чому виникла така ситуація і хто конкретно не дає стягнути на користь держави з оборзєвшого Коломойського 150 мільйонів?

Цю юридичну казуїстику варто пояснити, бо необізнаному у процесуальних тонкощах громадянину самостійно розібратися у ній вкрай складно.

Згідно з офіційною інформацією, оприлюдненою НАБУ, впродовж 2014-2015 років керівництво МАУ за сприяння службових осіб Державіаслужби України протиправно заволоділо коштами в особливо великих розмірах Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях (Фонд утримує та забезпечує діяльність Державіаслужби).

Читати повністю>>>

ВГОРУ