Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Вікторія Пташник помилково потрапила до переліку депутатів, компанії яких виграли найбільші суми у тендерах

Вікторія Пташник помилково потрапила до переліку депутатів, компанії яких виграли найбільші суми у тендерах

30 травня Реанімаційний Пакет Реформ опублікував на своїх інформаційних ресурсах результати дослідження «Приховані інтереси Верховної Ради України», яке було проведено Антикорупційним штабом (член-ГО коаліції).

В інфографіці «ТОП-20 депутатів, чиї компанії виграли найбільші суми в тендерах в 2017 році» зазначене прізвище народної депутатки Вікторії Пташник. На жаль, через суттєву прогалину в методології, аналізуючи виграші на тендерах юридичних осіб, які пов’язані з депутатами, не було враховано ступінь зв’язку компанії з депутатом (у випадку з Пташник вона володіє лише 21 акцією зазначеної в матеріалах дослідження компанії).

У підсумку в перелік депутатів потрапили випадки, коли, наприклад, народний обранець володіє незначною кількістю акцій, не маючи реального впливу на ту чи іншу компанію, але ця юридична особа вигравала тендери.

У зв’язку з недоліками методології, Вікторія Пташник помилково опинилася у цьому переліку. Реанімаційний Пакет Реформ приносить своє вибачення Вікторії Пташник за поширення недостовірних даних щодо неї. Ця інформація вже видалена з інформаційних ресурсів коаліції. Окрім того, триває перевірка даних в цьому аналітичному матеріалі на предмет інших неточностей щодо народних депутатів. Реанімаційний Пакет Реформ перепрошує у тих, кому ця інформація могла завдати шкоди, адже це не було метою публікації.

ВГОРУ