Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Відкрите звернення РПР до Київського міського голови щодо забезпечення прозорого конкурсного відбору в структурах київської влади

Відкрите звернення РПР до Київського міського голови щодо забезпечення прозорого конкурсного відбору в структурах київської влади

Шановний Віталію Володимировичу!

14 квітня 2016 року Київська міська рада підтримала в першому читанні внесений Вами проект Положення про конкурсний відбір керівників суб’єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві.

Він був розроблений спільними зусиллями експертів громадської платформи “Реанімаційний Пакет Реформ”, Антикорупційної ради при Київському міському голові та  депутатів Київської міської ради.

Цей проект рішення передбачає впровадження конкурсних засад призначення керівників суб’єктів господарювання столиці. Також він сприятиме підвищенню рівня відкритості та ефективності муніципальної кадрової політики.

Відповідне рішення Київради (після остаточного схвалення) має набрати чинності лише з 1 серпня 2016 року.

Після цього Київ стане першим в Україні містом, що системно відбиратиме керівників комунальних суб’єктів господарювання на конкурсних засадах за істотної участі громадськості.

Напередодні прийняття Положення, одразу два великі столичні комунальні підприємства – КП “Київпастранс” та КП “Київреклама” – залишились без директорів.

Однак ми переконані, що його норми мають обов’язково бути застосовані при заповненні цих ключових для комунального сектору економіки столиці вакансій. Як це, за Вашим особистим розпорядженням, вже було зроблено при відборі кандидатури директора КП “Київтранспарксервіс”.

Крім того, із набранням чинності 1 травня нової редакції закону “Про державну службу”, громадськість, науковці та експертне середовище одержали право на представництво в конкурсних та дисциплінарних комісіях щодо призначення та накладення стягнення на посадових осіб КМДА.

Враховуючи вищезазначене, закликаємо:

Розраховуємо на Вашу політичну волю у забезпеченні прозорої та справедливої кадрової політики в місті Києві.

З повагою
громадська платформа
Реанімаційний Пакет Реформ

ВГОРУ