Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Відкрите звернення РПР до депутатів Київради щодо забезпечення прозорого конкурсного відбору в комунальному секторі економіки

Відкрите звернення РПР до депутатів Київради щодо забезпечення прозорого конкурсного відбору в комунальному секторі економіки

14 квітня 2016 року Київська міська рада ста голосами підтримала в І-му читанні внесений Київським міським головою проект Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві, який було розроблено спільними зусиллями експертів громадської платформи Реанімаційний Пакет Реформ, Антикорупційної ради при Київському міському голові, депутатів Київської міської ради та посадовців КМДА.

Цей проект рішення спрямований на впровадження конкурсних засад призначення керівників суб’єктів господарювання столиці, що сприятиме підвищенню рівня відкритості та ефективності муніципальної кадрової політики.

Із його прийняттям Київ стане першим містом в Україні, що системно відбиратиме керівників комунальних підприємств на конкурсних засадах за істотної участі громадськості.

Прийняття Положення забезпечить:

Призначення директорів за конкурсною процедурою вже не перший місяць очікує низка комунальних підприємств. Зокрема, одні з найбільших в місті – КП Київпастранс та КП Київреклама.

Проект рішення включений до порядку денного пленарного засідання Київської міської ради 14 липня 2016 року.

Громадська платформа Реанімаційний Пакет Реформ закликає депутатів Київської міської ради проявити свою громадянську позицію та підтримати в цілому проект Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві як дієву антикорупційну практику в сфері місцевого самоврядування.

ВГОРУ