Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Верховна Рада ухвалила законопроект про вдосконалення ProZorro

Верховна Рада ухвалила законопроект про вдосконалення ProZorro

Позначки:

10 вересня Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроект №1076, який має вдосконалити систему публічних закупівель ProZorro. Народні депутати у складі 351 особи також погодили скорочення строку підготовки правок для законопроекту до другого читання. Його повна назва – проект закону про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель, на який сфера публічних закупівель чекала понад 2 роки. 

Законопроект про вдосконалення ProZorro Коаліція РПР разом з партнером Transparency International Ukraine підтримувала під №8265 і під час попереднього скликання парламенту. На той час не вистачило голосів для його ухвалення навіть у першому читанні.

Законопроект №1076 виводить 250 тисяч закупівель з тіні, а загалом нововведення умовно діляться на 4 блоки: підвищення ефективності закупівель, введення персональної  відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, удосконалення механізму оскарження та гармонізація з міжнародними стандартами. Більше про ухвалений законопроект читайте на сайті ProZorro

ВГОРУ