Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Верховна Рада підтримала законопроект 3755 про електронні декларації

Верховна Рада підтримала законопроект 3755 про електронні декларації

15 березня Верховна Рада України 278-ми голосами “ЗА” прийняла в цілому законопроект №3755 “Щодо електронного декларування статків держслужбовців” з правками, які вніс Петро Порошенко після того , як наклав вето на попередню редакцію законопроекту.

Це рішення – ще один крок до відкритості статків держслужбовців вже у 2016-му році та до безвізового режиму!

 

Нагадаємо:
16 лютого Верховна Рада ухвалила законопроект №3755, текст якого був запропонований народним депутатом від фракції БПП Вадимом Денисенко з голосу, без належного обговорення і без попереднього розгляду в комітеті. Ухвалені депутатами зміни до Закону “Про запобігання корупції” зруйнували б систему електронного декларування публічних службовців ще до початку її роботи. Це також ставило під ризик виконання Плану дій з візової лібералізації з ЄС.

Президент Петро Порошенко, відреагувавши на публічну критику та застереження з боку міжнародних партнерів, ветував запропоновані зміни, повернувши законопроект зі своїми пропозиціями

Громадська платформа “Реанімаційний Пакет Реформ” раніше зверталась до Верховної Ради підтримати пропозиції Президента України в повному обсязі та запустити систему електронного декларування публічних службовців.

ВГОРУ