Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Вбиває не лише росія: чому українцям важливо вакцинуватися проти COVID-19

Вбиває не лише росія: чому українцям важливо вакцинуватися проти COVID-19

Позначки:

В Україні зростає кількість випадків захворювання на COVID-19. За даними Міністерства охорони здоров’я, за тиждень 5–11 вересня 2022 року було зафіксовано понад 23,8 тисячі нових підтверджених випадків коронавірусної інфекції. Госпіталізовано понад 4,7 тисячі хворих. 70 українців минулого тижня померли внаслідок ускладнень, викликаних COVID-19. Це збільшення захворюваності є початком осінньо-зимової хвилі коронавірусної хвороби.

Зараз, в умовах повномасштабної війни, для України надзвичайно важливо не допустити зростання госпіталізацій та смертей унаслідок COVID-19. Також необхідно запобігти негативним економічним наслідкам, викликаним потенційним запровадженням локдаунів на тлі поширення коронавірусу.

Навіть у воєнні часи система охорони здоров’я продовжує надавати громадянам медичні послуги в повному обсязі, попри те, що багато лікарів вимушені були змінити місце проживання, а навантаження на медиків зросло через потребу обслуговувати внутрішньо переміщених осіб і поранених.

Поки воїни-захисники боронять нашу країну від ворога, ми, громадяни, повинні докласти максимум зусиль, щоби не допустити загострення ситуації на інфекційному та економічному фронтах. Треба зробити все можливе, щоби гідно пройти випробування COVID-19 найближчої зими, яка обіцяє бути непростою для України.

Вакцинація проти COVID-19 рекомендована для дорослих та дітей 12–17 років. Наразі ще близько 764 тисяч осіб старше 18 років не отримали другу дозу, а близько 13,2 млн — першу бустерну дозу.

Для вакцинації необхідно зверніться до свого сімейного лікаря або в реєстратуру будь-якого закладу охорони здоров’я, де є пункт щеплень. Перелік пунктів та центрів вакцинації ви можете знайти за посиланням: https://bit.ly/vaccinationpoints

Ми, українці, продовжуємо робити надзвичайні зусилля для протистояння російської агресії — сотні тисяч добровольців і волонтерів, сотні мільйонів гривень пожертв на потреби фронту яскраво свідчать про це.

Але для захисту себе та своїх рідних іноді потрібні й набагато менш складні речі, як просто прийти до найближчої лікарні та вакцинуватися. Адже вакцинація — це єдиний ефективний спосіб зменшити ризики госпіталізації та смерті внаслідок COVID-19 .

Коаліція РПР закликає всіх українців вакцинуватися — ми маємо не допустити, аби під час російської агресії життя наших громадян забирала ще й короновірусна хвороба, а спустошена війною економіка потерпала ще й від вимушених локдаунів і надмірних навантажень на систему охорони здоров’я.

ВГОРУ