Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Усі сторони мають повернутися до переговорів щодо Ryanair – ГО “Європа без бар’єрів”

Усі сторони мають повернутися до переговорів щодо Ryanair – ГО “Європа без бар’єрів”

Громадська організація «Європа без бар’єрів», яка працює у сфері свободи пересування та лібералізації авіаційного сполучення між Україною та країнами Європейського Союзу, закликає Міністерство інфраструктури України, Кабінет міністрів України, керівництво державного підприємства «Бориспіль» та керівництво авіакомпанії Ryanair повернутися до переговорів щодо умов здійснення Ryanair пасажирських перевезень в Україні.

Ми вважаємо, що проголошена компанією Ryanair відмова від українського ринку після невдалих переговорів несе репутаційні та фінансові ризики як для держави Україна, органів державної влади, так і для самої компанії Ryanair.

Крім того, виявлена українською стороною суперечливість позиції держави, яку по-різному представляють Міністерство інфраструктури і ДП «Бориспіль», є негативним сигналом для іноземних інвесторів.

Розуміючи, що з одного боку, українські органи влади, аеропорти, авіаперевізники зацікавлені в рівних і прозорих умов функціонування авіаційного ринку, а з іншого боку, для громадян України надзвичайно важливо мати доступ до дешевих авіаперевезень за моделлю «лоукост» (про що, зокрема, свідчить потужний резонанс щодо переговорного процесу), ми закликаємо:

Ми виступаємо за підвищення можливостей для мобільності громадян України, збільшення свободи пересування між Україною і ЄС, і віримо в перевагу мови переговорів і компромісу над мовою ультиматумів.

Заяву спрямовано до Кабінету міністрів України, Міністерства інфраструктури України, керівництва ДП «Бориспіль», керівництва авіаперевізника Ryanair.

«Європа без бар’єрів» готова стати посередником у поверненні до переговорного процесу та запрошує підтримати заяву українських і європейських посадовців, експертів, представників бізнесу, всіх небайдужих громадян. Підписатися під заявою – https://goo.gl/yUBdnb

ВГОРУ