Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Уряд ухвалив цілий ряд антикорупційних заходів, напрацьованих спільно з експертами

Уряд ухвалив цілий ряд антикорупційних заходів, напрацьованих спільно з експертами

Уряд ухвалив цілий ряд антикорупційних заходів, напрацьованих спільно з експертами в рамках проекту урядово – громадської антикорупційної ініціативи «Разом проти корупції». Суть цієї ініціативи полягає у тому, що експерти підказують міністерствам де у них є корупція, далі спільно визначають антикорупційні заходи і впроваджують їх.

“Цей проект розпочався влітку, за ініціативи Прем’єр-міністра і от на зараз після вже двох місяців інтенсивних було визначено та ухвалено 83 заходи. Далі експерти і міністерства так само спільно їх впроваджуватимуть, а міністри особисто звітуватимуться про досягнутий результат”, – зазначила член Ради РПР Оксана Величко.

Вже зараз залучено 128 експертів з РПР, Трансперенсі, IDLO, Проектного офісу реформ і т.д. Але є досить серйозні заходи, де такої експертної підтримки бракує, тому до проекту запрошують експертів, які добре розуміються у галузях, долучатися до ініціативи та надсилати свої резюме на адресу cabminanticor@gmail.com.

“Цей проект став можливим завдяки підтримці Секретаріату Кабінету міністрів. Кожен захід заступники міністрів, представники міністерств та експерти дуже критично обговорювали та ухвалювали на спеціальних зустрічах із представниками Секретаріату Кабінету Міністрів”, – зауважила Оксана Величко.

ВГОРУ