Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Уряд прийняв постанову про перелік адміністративних послуг

Уряд прийняв постанову про перелік адміністративних послуг

Cьогодні Кабінет Міністрів України одноголосно прийняв Постанову “Про перелік адміністративних послуг, що надаються через Центри надання адміністративних послуг”. Постанова активно просувалася експертами РПР, і була вимогою до Кабміну в порядку денному №3 від Реанімаційного пакету реформ.

Цим актом передбачається, щоб у всіх центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) надавалися за принципами єдиного офісу» і «єдиного вікна» найбільш потрібні громадянам адміністративні послуги, зокрема щодо:

Це реальний крок до децентралізації. Надання послуг через ЦНАП забезпечує зручність для громадян та комфорт, адже ЦНАП мають розширені прийомні години, некабінетну систему обслуговування, прозорість, регулювання черги (у великих ЦНАП), зручні умови очікування тощо.

Від імені групи “Адміністративна реформа” щиро дякуємо Олександру Солонтаю, за допомогу в організації зустрічі з Міністром юстиції Петренком. На цій зустрічі, завдяки експертам РПР, вдалося переконати міністра в необхідності прийняття цього Акту та залучитися його підтримкою в донесенні нашої позиції до Міністра внутрішніх справ, від якого залежав масив послуг, що надаються органами державної міграційної служби.

Окрема вдячність віце-прем’єр-міністру Володимиру Гройсману та його радникам (насамперед Олександру Саєнку), які виконали надважливу роботу в уряді з просування цього проекту.

ВГОРУ