Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > «Уряд має вжити конкретних кроків, щоб підтвердити свої заяви» – Мінгареллі

«Уряд має вжити конкретних кроків, щоб підтвердити свої заяви» – Мінгареллі

Європейські партнери України закликають владу втілити в життя обіцянки щодо старту Антикорупційного суду, перезапуску роботи НАЗК та скасування е-декларування для активістів.

Про це на суспільно-політичному форумі «ЧиЄ вікно можливостей для реформ за рік до виборів?» розповів Х’юг Мінгареллі, голова Представництва ЄС в Україні.

«Ми очікуємо від українського уряду кроків, щоб підтвердити їхні заяви. НАЗК – це катастрофа, треба щось зробити, аби ця інституція нарешті запрацювала і почала перевіряти е-декларації. Усунути е-декларування для антикорупційних активістів – це ганебна практика. Перезапустити виборчу систему і роботу ЦВК. Нам складно зрозуміти, чому , попри заяви влади, ці процеси відбуваються так повільно», – каже Мінгареллі.

Крім цього, Мінгареллі наголосив на необхідності реформування енергетичного сектору та старту роботи ефективного регулятора для продуктивної роботи з Нафтогазом.

«Україна також має зняти мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, оскільки це для вас надважливо і ви просто можете втратити багато можливостей, якщо вчасно цього не зробите», –   сказав Мінгареллі.

Голова Представництва ЄС наголосив на тому, що Україна в складних умовах все ж багато чого досягла, однак наголосив на тому, що подальше втілення реформ буде найкращою протидією популізму.

«Популісти дають неправильні рішення Україні і нівелюють успіхи реформ. Але щоб їх заглушити, треба комунікувати реформи, яскраво розповідати про те, чого вам вдалось досягти», – додав Мінгареллі.

 

 

ВГОРУ