Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Українські та голландські громадські організації закликали Сенат Нідерландів ратифікувати Угоду про асоціацію

Українські та голландські громадські організації закликали Сенат Нідерландів ратифікувати Угоду про асоціацію

Українські та голландські неурядові громадські організації звернулися до Сенату Нідерландів із закликом ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Відкрите звернення до членів Сенату опубліковане на сайті РПР.
Зокрема, у зверненні наголошують, що прогрес в реформах за останні три роки значно більший, ніж за попередні понад двадцять три роки незалежності. Крім того, активісти наголошують, що Угода – це потужний інструмент для подальших реформ, боротьби з корупцією, верховенства права, ефективного управління і дотримання прав людини.

“Угода про асоціацію є маяком для подальшої трансформації і реалізації системних реформ в Україні. Саме тому ми просимо Вас підтримати ратифікацію” – йдеться у заяві.

Нідерланди – остання із 28 країн, які повинні ратифікувати Угоду між Україною та Європейським Союзом для повної імплементації документу. Тому голосування у Сенаті Нідерландів (верхня палата парламенту) надзвичайно важливе.
“Ми щиро сподіваємося, що ви готові заохочувати і допомагати українському громадянському суспільству побудувати стабільну, демократичну, правову державу шляхом ратифікації угоди про асоціацію Україна-ЄС”, – зазначають громадські організації.
Розгляд питання ратифікації Угоди запланований на 23 травня 2017 року.
З повним текстом звернення можна ознайомитися за посиланням.
ВГОРУ