Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > У Вінниці презентовано Регіональну співпрацю РПР

У Вінниці презентовано Регіональну співпрацю РПР

У Вінниці відбулася презентація Регіональної співпраці РПР, яку відвідали представники 33 організацій, що активно працюють в місті та області.

Вінниця стала другим містом, де  Реанімаційний Пакет Реформ презентував свій досвід у створенні коаліції, координації спільної роботи 73 громадських організацій.

На відмінну від Рівного, де вже функціонує коаліція “Рада Реформ Рівного”, у Вінниці ще немає рішення про створення коаліції.

Під час презентації представники РПР разом з лідерами громадських організацій спробували відповісти на ключові питання у створенні коаліції.

– Мотивація об’єднання через синергію та високу ефективність співпраці.

– Цінності, які посилюють довіру між лідерами громадського сектору.

– Збалансоване врядування та чітке планування діяльності.

– Відсутність політичного впливу та заангажованості з боку бізнес-інтересів.

– Фандрейзингова діяльність.

2017-03-03 11.53.50

Крім того, торкнулися питання, яким чином провести збори засновників коаліції, як має відбуватись процес створення груп, обрання ради коаліції тощо. РПРівці докладно розповіли про роботу Секретаріату та напрацювання місцевої дорожньої карти реформ.

“Після регіональної зустрічі Реанімаційного проекту реформ у Вінниці я для себе зрозуміла, що для вінницьких активістів це справжній іспит! Іспит на вміння спільно працювати. Іспит на вміння слухати і чути, на вміння приймати складні рішення та брати кожному  на себе відповідальність за спільний результат. Але, водночас, це вікно можливостей! І якщо ми зараз не зуміємо ним скористатися, то доведемо свою повну нездатність контролювати владу. Бо якщо ми не зможемо порозумітися в своєму середовищі, що ж ми можемо вимагати у влади? Я глибоко переконана, що вінницькі громадські активісти вже досить “зрілі” і дійшли висновку, що тільки об’єднання зусиль може привести всіх до якісних змін”, – такі висновки зробила учасниця презентації Юлій Грига.

Сподіваємося, що найближчим часом наші вінницькі колеги таки утворять коаліцію і ми продовжимо взаємодію та консультування з її розвитку. 

2017-03-03 12.27.49

ВГОРУ