Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > У Києві проходить Всеукраїнський форум РПР «Реформи на регіональному рівні: плануємо, впроваджуємо, співпрацюємо»

У Києві проходить Всеукраїнський форум РПР «Реформи на регіональному рівні: плануємо, впроваджуємо, співпрацюємо»

У Києві стартував Всеукраїнський форум «Реформи на регіональному рівні: плануємо, впроваджуємо, співпрацюємо», який триватиме протягом трьох днів з 16 по 18 липня. Форум підтримується Програмою розвитку ООН в рамках проекту «Демократизація, права людини та розвиток громадянського суспільства Україні», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

Участь у громадського-політичному обговоренні беруть близько 80 гостей – журналістів, громадських діячів з усіх регіонів України, представників державних інституцій.

Реформи, започатковані у столиці, не покращать життя українців, якщо вони одночасно не відбуватимуться в регіонах. Саме тому авторитетні представники експертного середовища та лідери думок, що наразі залучені до адвокатування реформ різних галузей, зібралися разом з регіональними громадськими активістами, журналістами, представниками місцевої влади, щоб обговорити сценарії втілення реформ на місцевому та регіональному рівні. 

“Завдання РПР і учасників сьогоднішнього Форуму зробити так, щоб дядя Ваня, який живе десь далеко-далеко в селі, зрозумів що таке реформа, зрозумів як вона діє і почав користуватись тими вигодами”, – наголосила на відкритті форуму Ініта Пауловіча, заступник постійного представника ПРООН в Україні.

11741944_1036139799737240_158796690_n[1]

 

Учасники форуму вже встигли ознайомитись із презентаціями провідних експертів в таких сферах як децентралізація влади, боротьба з корупцією, енергетична та виборча реформи.

Формат Форуму  окрім виступів експертів, передбачає умовні чотири секції «Минуле», «Теперішнє», «Майбутнє» та «План дій». Заплановано обговорення першочергових кроків у сфері регіональної політики, які вимагають негайного реформування. Результатом Форуму стане спільно напрацьована «Дорожня карта реформ для регіонів» – конкретний, покроковий план дій для ефективного впровадження реформ на місцях

ВГОРУ