Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > У Харкові побили голову правління Харківського антикорупційного центру Дмитра Булаха (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

У Харкові побили голову правління Харківського антикорупційного центру Дмитра Булаха (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Невідомі скоїли напад на голову правління Харківської Реформаторської Коаліції, голову правління “Харківського антикорупційного центру” (ХАЦ) та депутата обласної ради Дмитра Булаха. Про це повідомляють місцеві громадські активісти.

За словами Дмитра Дробота, члена правління ХАЦ, інцидент стався вранці, коли Дмитро Булах ішов з дому до метро. Двоє молодиків напали на нього, вдарили по голові і нанесли численні тілесні ушкодження.
Зараз постраждалого госпіталізували. В нього зламана щелепа, переломи ребер та рвана рана на голові.
Колега постраждалого Дмитро Дробот переконаний, що Булаха побили саме через антикорупційну діяльність.
Працівники поліціївже розпочали оперативно-розшукові заходи для встановлення осіб та затримання зловмисників.
Останні два роки Дмитро є головою правління ГО “Харківський антикорупційний центр”. Організація займається антикорупційними розслідуваннями та пише про зловживання влади. Зокрема Дмитро є позивачем в багатьох справах,які ініціював в судах ХАЦ.
Будучи депутатом обласної ради – Дмитро давав багато запитів, що полегшували антикорупційні розслуування зоркема про не законні реконструкції будинків, що є історичною спадщиною в Харкоів про тендерну діляьність Харківського метрополітену ХАЦ вів розслідування справ що стосувались виділення міською радою землі кооперативам повязаним з Михайлом Добкіним та Генадієм Кернесом. 
ВГОРУ