Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Стартувала громадська ініціатива #ТвояСправа

Стартувала громадська ініціатива #ТвояСправа

В українських медіа та соціальних мережах стартувала інформаційна кампанія #ТвояСправа, спрямована на залучення громадян до моніторингу діяльності органів місцевої влади та контролю видатків із місцевих бюджетів.

Організатори – Центр локального самоврядування та Школа журналістики УКУ за участі Реанімаційного Пакету Реформ – створили алгоритм, що покроково описує, як діяти у випадку виявлення зловживань чиновників при використанні бюджетних коштів.

Зокрема, проект пояснює, яким чином виявити конкретних осіб, відповідальних за ями на дорогах міст та сіл, відсутність ліків у комунальних медичних закладах, брудні під’їзди, занедбані дитячі майданчики та неякісний міський транспорт; до яких установ слід звертатися, якщо ви відмітили факт розкрадання місцевого бюджету та де шукати підтримки у боротьбі за вирішення комунальних проблем.

Окрім того, експерти проекту поділяться реальними випадками, коли ініціатива та наполегливість місцевих мешканців у боротьбі проти корумпованості і недбалості чиновників дозволила покращити якість життя громад та притягнути винних до відповідальності.
Інформаційний проект #ТвояСправа створено в межах проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

ВГОРУ