Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Тернопільський центр реформ презентував свою Дорожню карту реформ

Тернопільський центр реформ презентував свою Дорожню карту реформ

Позначки:

22 червня в Тернополі Коаліція громадських організацій Тернопільський центр реформ представила громадськості Дорожню карту реформ.

Серед задекларованих експертами реформ: роздержавлення комунальних ЗМІ, інвентаризація земель та майна комунальної власності, створення офісу безпеки громади Тернополя, єдина електронна база з даними мешканців, впорядкування розміщення вивісок міста та інше. Чотири напрямки мають національний контекст.

 “Презентований документ, наша карта реформ, – це більшою мірою карта змін, які б громадські організації хотіли втілити в життя в нашому міста. Ми – люди, які мають ініціативу і прагнення співпраці, мета якої – якісні зміни в Тернополі, – зазначив Василь Томчишин, співголова Ради Коаліції громадських організацій Тернопільський центр реформ. – Звичайно, влада і далі продовжує бути закритою. Наше завдання – щоб вона чула пропозиції та бачення змін у Тернополі активістів та громадських організації. Про важливість та актуальність цієї роботи свідчить той факт, що в коаліцію продовжують вступати громадські організації”.

Іван Омелян, керівник регіонального напряму Реанімаційного Пакету Реформ зазначив, що коаліція в Тернополі була однією з перших, яка розробила Дорожню карту реформ у прив’язці до актуальних місцевих проблем, виклавши конкретні наміри, за реалізацію яких її члени готові братися та відповідати.

“Це знаковий документ для Тернополя. В ньому прописані конкретні дії, під які є конкретні зобов’язання конкретних людей і є навіть підтримка міжнародних донорів. Я очікую і на його підтримку від бізнесу та інших стейкхолдерів, зокрема влади, аби успішно реалізувати цю Дорожню карту реформ”, – зазначив Іван Омелян.

Тернопільський центр реформ був створений рік тому на засадах політики регіональної співпраці Реанімаційного Пакету Реформ – найбільшого об’єднання громадських організацій та експертів України. Це громадська платформа, яка об’єднує 25 організацій. Місія коаліції – об’єднання  для просування реформ з метою розбудови незалежної, демократичної, правової, сильної та авторитетної української держави із заможним суспільством і рівними можливостями кожної особи на розвиток і самореалізацію.

Дорожня карта реформ Тернопілького центру реформ – PDF

ВГОРУ