Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Тарас Шевченко – стипендіат програми World Fellows 2017 у Єльському університеті

Тарас Шевченко – стипендіат програми World Fellows 2017 у Єльському університеті

Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права, співголова Ради РПР, обраний стипендіатом програми Yale’s World Fellows 2017. Він став одним із шістнадцяти кандидатів, відібраних для участі в цій престижній програмі розвитку світового лідерства при Єльському університеті, одному з найелітніших вищих навчальних закладів США.  Таким чином, Тарас Шевченко долучиться до когорти з 309 стипендіатів із 87 країн. З вересня по грудень 2017 року він перебуватиме на навчанні у Єльському університеті. За 16 років існування програми, Тарас Шевченко – це 4-й представник України. До цього цю престижну стипендію вже отримували Ігор Шевченко, Андрій Шевченко та Святослав Вакарчук.

“Стипендіати програми World Fellows 2017 – унікальні особистості, віддані відкритому суспільству й переконані в тому, що те, що нас об’єднує, значно більше за те, що розділяє, – каже Емма Скай, директорка програми Yale’s Maurice R. Greenberg World Fellows Program. – Вони долучаються до мережі, до якої належать понад 300 стипендіатів програми, які докладають усіх зусиль, щоб зробити світ кращим”.

Програма Yale’s World Fellows при Єльському університеті – унікальна ініціатива з розвитку світового лідерства та ключовий елемент міжнародного розвитку, що його повсякчас підтримує Єльський університет. Щороку університет запрошує групу взірцевих професіоналів, які перебувають на середньому етапі своєї кар’єри і представляють різноманітні галузі й країни, на інтенсивний чотиримісячний період академічного вишколу й удосконалення лідерських навиків.

“Я маю велику честь та приємність вітати цих лідерів та інноваторів у нашому університеті, – каже президент Єльського університету Пітер Селовей. – Програма Yale’s World Fellows змінила життя людей, а їхній внесок має чималий вплив на суспільство. Вони збагачують наше навчальне середовище, ділячись своїми знаннями та досвідом з нашими студентами й викладачами. Взаємодіючи з нашою спільнотою, вони мають змогу зростати академічно та особисто. Ця програма – приклад зусиль, що їх докладає Єльський університет, щоб розвивати світових лідерів”.

Місія програми Yale’s World Fellows – підтримувати й розширювати мережу світових лідерів, які прагнуть змінити світ на краще. Програма є частиною Джексонівського інституту з міжнародних справ, який у рамках магістерської програми з міжнародних справ, магістерської програми з поглибленого дослідження міжнародних справ, а також бакалаврату з міжнародних справ готує студентів Єлю до світового лідерства й служіння суспільству.

Програма Yale’s World Fellows має три ключові мети:

Щоб переглянути повний перелік стипендіатів 2017 року, а також дізнатися більше про програму Yale’s World Fellows, завітайте на сайт worldfellows.yale.edu

Стежте за програмою Yale’s World Fellows у соціальних мережах: Facebook, Twitter та Instagram.

Jel

1qj

2qj

ВГОРУ