Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Колонки > Тарас Шевченко розповів про суддю, який відсторонив Уляну Супрун

Тарас Шевченко розповів про суддю, який відсторонив Уляну Супрун

Позначки:

Сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки Міністра охорони здоров’я України. Таке рішення суд ухвалив, частково задовольнивши позов народного депутата Ігоря Мосійчука.

Нагадаю, Окружний адміністративний суд міста Києва це саме той суд, який очолює одіозний фігурант численних журналістських розслідувань Павло Вовк, про недоброчесність якого багато говорили під час конкурсу до Верховного Суду, потрапити у який очільник Адмінсуду намагався.

Сьогодні ж гучне рішення щодо Уляни Супрун ухвалив інший суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Сергій Каракашьян. ЧЕСНО. Фільтруй суд! має профайл цього судді. Подивимося, чим він відзначився.

Менше двох місяців тому суддя у складі колегії ухвалив гучне рішення, яким поновив на посаді звільненого після відкриття кримінального провадження голову Державної фіскальної служби Романа Насірова. Підставою такого рішення у суді тоді назвали недоведення наявності підстав для звільнення, а саме обставин його подвійного громадянства та порушення процедури звільнення.

Втім це не єдина суспільнозначуща справа на рахунку Каракашьяна. У вересні 2018 року суддя відмовив Центру протидії корупції щодо їхнього позову до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо надання статусу соціальної реклами відеоролику за участі Генпрокурора Юрія Луценка. На думку Центру протидії корупції, надання рекламі статусу “соціальної” дозволило ставити її в ефіри телеканалів та радіостанцій безкоштовно, завдяки чому відбувся піар Юрія Луценка в політичних цілях. При цьому реклама містить відеофрагменти з зображенням Генерального прокурора, його прізвища та імені, державну символіку (Державний прапор України), символіку прокуратури, що заборонено використовувати в соціальній рекламі.

Детальні профайли 1671 працюючого судді вже у базі ЧЕСНО. Фільтруй суд! У профайлах можна знайти інформацію про недоброчесність, резонансні рішення, кар’єру, декларації та інші дані суддів.

Тарас Шевченко для Української Правди

ВГОРУ