Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Стартував новий проект на підтримку реформ

Стартував новий проект на підтримку реформ

1 червня розпочався новий проект підтримки Європейською комісією реформ в Україні. Один з ключових партнерів європейців – Реанімаційний Пакет Реформ – громадська платформа, яка об’єднує 65 ключових неурядових організацій.

Підтримка Єврокомісії складає 965 000 євро на найближчі 24 місяці. Це кошти, які Європейський Союз надає Центру демократії та верховенства права на діяльність Реанімаційного Пакету Реформ.

Ці кошти будуть розподілені на кілька напрямків. Зокрема, 275 тис. євро буде витрачено на субгранти. РПР буде підтримувати громадські організації, які займаються впровадженням реформ, в тому числі в регіонах.

На організацію просвітницьких подій, зустрічей та форумів із обговорення реформ, а також підсумкових заходів щодо результатів діяльності і просування законопроектів та розповсюдження інформаційних друкованих матеріалів передбачено в цілому 35 тис. євро. Окрім того, майже 50 тис. євро буде спрямовано на безпосередню підтримку реформ у регіонах.

Серед пріоритетів діяльності РПР на наступні два роки сім ключових напрямків: судова реформа і запуск антикорупційного суду, децентралізація, реформа публічної адміністрації та правоохоронних органів, зміна виборчого законодавства, низка реформ в економічному напрямку, повноцінний запуск суспільного мовлення та розширення ефективності механізму доступу до публічної інформації, максимальне включення громадських експертів в процес підготовки змін Конституції.

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ не тільки розробляють і долучаються до підготовки десятків законопроектів у найважливіших напрямках державотворчих змін, а й змушують виконавчу і законодавчу владу їх реалізовувати та супроводжують імплементацію.

Саме тому організаціями-членами РПР та експертами вже вдалося досягти важливих змін, які позитивно оцінюють у Європі та світі. Зокрема:

ВГОРУ