Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Стартував новий інформаційно-навчальний проект: «Реформи мають значення»

Стартував новий інформаційно-навчальний проект: «Реформи мають значення»

У першому семінарі «Судова реформа: Старт чи фальстарт?» взяли учать 17 журналістів з різних областей України. Дводенне навчання відбулося в межах нового інформаційно-навчального проекту Реанімаційного Пакету Реформ: «Реформи мають значення».

Перший семінар збігся в часі з набранням чинності змін до Конституції щодо правосуддя. Слухачі мали можливість поспілкуватися з експертами, журналістами та членами РПР.

Зокрема, впродовж першого дня семінару Артем Миргородський, керівник Секретаріату Реанімаційного Пакету Реформ розповів про історію успіху РПР, як безпрецедентний приклад ефективно об’єднання громадянського суспільства.

Тарас Шевченко, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ, директор Центру демократії та верховенства права та Галина Чижик, юрист, менеджер Громадського руху Чесно. Фільтруй суд  поспілкувалися з учасниками про кампанію, яка спрямована на очищення судової системи.

Михайло Жернаков, головний експерт судової групи Реанімаційного Пакету Реформ розповів про перебіг судової реформи, пояснив, чи насправді вона має шанси стартувати 30 вересня.

Своїм досвідом про те, як фахово писати про право, поділилася журналістка  Лариса Денисенко.

Роман Маселко, експерт РПР розповів про очищення судової влади. Експерт РПР, голова Третейського суду при ICC Ukraine Тарас Шепель,  в свою чергу, поспілкувався з журналістами щодо судової реформи для бізнесу та зміни у вирішенні господарських спорів.

Під час другого дня регіональні журналісти взяли участь у круглому столі Реанімаційного Пакету Реформ та Bendukidze Free Market Center з обговорення судової реформи, а також відвідали офіс Ради Європи.

Інформаційно-навчальний проект: «Реформи мають значення» – це серія семінарів для регіональних журналістів. Їх мета – підвищення рівня експертизи ЗМІ у темі реформ.

Кожен семінар триває два дні. Серед спікерів навчальної програми – експерти РПР, урядовці, народні депутати, представники інших органів влади, дипломати. Також авторитетні журналісти національних медіа проведуть майстер-класи.

Захід проводиться за підтримки шведського уряду та Європейського Союзу у рамках проекту Посилення коаліції РПР, який впроваджується Центром демократії та верховенства права.

DSCF4532             20160929_111037

DSCF4531             20160929_110954

DSCF4526             DSCF4524

ВГОРУ