Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Стартує новий проект “Комунікатор реформ”

Стартує новий проект “Комунікатор реформ”

Реанімаційний Пакет Реформ спільно з Фондом “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва” на хвилях Громадського радіо розпочинають новий проект “Комунікатор реформ”.
Головна мета проекту – висвітлення головних подій, що стосуються реформ в Україні. Комунікація відбуватиметься як на загальнонаціональному, так і на регіональному рівнях.
Зокрема, в межах проекту щосереди в ефірі Громадського радіо о 22:30 виходитиме програма “Реформи: інструкція до використання”. Перший ефір відбудеться вже сьогодні, 4 жовтня. Тема програми – “Тарифи: як зробити платіжки меншими”. Про це розповість головний експерт групи “Реформа енергетичного сектору” РПР – Святослав Павлюк.
Крім того, проект передбачає також проведення кількох круглих столів у регіонах для обговорення найбільш актуальних місцевих проблем.
Таким чином організатори проекту хочуть підвищити рівень суспільно-політичної дискусії та обізнаність громадян, службовців, представників громадського сектору та журналістів щодо суті та проблематики реформ в Україні.
Публікації створені в рамках проекту “Комунікатор реформ – підтримка процесу висвітлення та імплементації реформ на регіональному рівні у синергії засобів масової інформації, організацій громадського суспільства та експертного середовища”. Виконавці — Благодійний Фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва” , ПГО ТРК “Громадське радіо”. Партнер — Реанімаційний Пакет Реформ (РПР). Проект здійснюється в рамках програми “Просування реформ в регіони”, що реалізується громадськими організаціями «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» та “Європейська правда” за фінансової підтримки Євросоюзу.

 

ВГОРУ