Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Сьогодні Рада прийняла 2 закони з порядку денного РПР

Сьогодні Рада прийняла 2 закони з порядку денного РПР

15 січня Верховна Рада ухвалила 2 закони, до розробки яких долучились експерти Реанімаційного Пакету Реформ – проект №1545 «Зміни до Закону про фінансові послуги» та проект №1065 «Про технічні регламенти».

Закон про внесення змін до Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” щодо розкриття інформації (проект No1545), який лобіював РПР, розроблено з метою розкриття інформації учасниками ринку фінансових послуг, піднаглядних Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (далі – Нацкомфінпослуг), шляхом розміщення такої інформації на безоплатній основі в загальнодоступній інформаційній базі даних Нацкомфінпослуг та на власних веб-сайтах ліцензіатів у мережі Інтернет.

Закон “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” (проект No1065) спрямований на усунення технічних бар’єрів в торгівлі між Україною та ЄС (отримання доступу до європейського ринку для промислових товарів) шляхом впровадження в Україні європейської системи технічного регулювання. Відповідний закон покликаний має прибрати усі дублюючі чи суперечливі вимоги до продукції, які відповідатимуть вимогам ЄС. Замість неузгоджених документів виробник отримає чіткі вимоги, що сприятиме дерегуляції та покращенню інвестиційного клімату.

Наразі за участі РПР було прийнято 20 законів України.

ВГОРУ