Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Склад ЦВК необхідно оновити в терміновому порядку – підпиши петицію до Президента

Склад ЦВК необхідно оновити в терміновому порядку – підпиши петицію до Президента

Реанімаційний Пакет Реформ, громадянська мережа ОПОРА, провідні громадські та експертні організації України закликають Президента України Петра Порошенка невідкладно зареєструвати у Верховній Раді України подання щодо призначення нових членів ЦВК.

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ  ПРО ОНОВЛЕННЯ СКЛАДУ ЦВК

Сьогодні одним з нагальних кроків до реформування виборчого законодавства є термінове оновленні складу Центральної виборчої комісії, оскільки невизначеність щодо майбутнього складу Комісії зменшує рівень її зацікавленості у довгостроковому плануванні своєї діяльності та у вжитті заходів щодо покращення адміністрування виборчого процесу.

Нагадаємо, ще 1 червня 2014 року закінчився семирічний строк повноважень у 12 з 15 членів ЦВК. Однак, з метою забезпечення неперервності виборчого процесу під час президентської виборчої кампанії їм було подовжено виконання обов’язків. Зважаючи на те, що всі виборчі процеси із загальнодержавних і чергових місцевих виборів уже давно завершились, Реанімаційний Пакет Реформ, провідні громадські та експертні організації України закликають Президента України не ухилятися внесення змін до складу ЦВК. З цією метою було підготовлено та оприлюднено окрему заяву щодо ротації у складі ЦВК та розпочато збір підпис під аналогічною Петицією до Президента  Про оновлення складу Центральної виборчої комісії.

Закликаємо свідомих народних депутатів України, громадських активістів, журналістську спільноту та небайдужих громадян долучитися до ініціативи та відстояти оновлення складу ЦВК, необхідне для ефективного адміністрування виборчих процесів. Не зволікайте та підписуйте Петицію!

ВГОРУ