Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Швеція стає найбільшим партнером Реанімаційного Пакету Реформ за обсягом фінансування

Швеція стає найбільшим партнером Реанімаційного Пакету Реформ за обсягом фінансування

Позначки:

З метою підтримки вже досягнутих результатів, сприяння подальшим реформам та для розвитку громадянського суспільства в Україні з 1 серпня 2018 року Уряд Швеції надасть додаткову фінансову підтримку Секретаріату Реанімаційного Пакету Реформ (РПР) у розмірі 380 тисяч доларів на 12 місяців для подальшої безперервної діяльності коаліції.

“Громадянське суспільство є наріжним каменем підтримки, яку Швеція надає Україні у просуванні реформ. Ефективність реформ залежить від залученості всіх учасників процесу. РПР зарекомендував себе як надійного партнера та продемонстрував ефективну модель співпраці влади та громадськості у забезпеченні демократичних перетворень в країні, тому ми раді продовжити нашу підтримку організації”, – відзначив Василь Романюк, координатор проектів співробітництва Посольства Швеції в Україні.

Фінансова підтримка діяльності Реанімаційного Пакету Реформ є дуже важливою для продовження ефективної діяльності організації, а також для сприяння стійкому розвитку громадянського суспільства в Україні. Адже РПР – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися після Євромайдану задля “реанімації” України та запуску й реалізації реформ. РПР функціонує як координаційний центр для 83 неурядових організацій та 22 експертних груп, які розробляють, просувають і контролюють реалізацію реформ. За 4 роки завдяки адвокаційній та комунікаційній підтримці РПР було ухвалено 123 закони.

“Ми вдячні Швеції, яка завжди підтримувала РПР, а тепер стає найбільшим його партнером на наступні 12 місяців – зазначив директор Центру демократії та верховенства права та співголова ради РПР Тарас Шевченко. Для ЦЕДЕМ ці кошти – це, в першу чергу, велика відповідальність перед партнерами по коаліції. Ми розраховуємо, що за наступні 12 місяців РПР отримає юридичний статус і подальше фінансування скеровуватиметься в РПР вже напряму”.

Центр демократії та верховенства права є співзасновником коаліції “Реанімаційний Пакет Реформ”, а також протягом чотирьох років здійснює організаційну та фінансову підтримку коаліції.

ВГОРУ