Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Громадськість закликає депутатів Київради ухвалити Рамкову програму із запобігання корупції для міста Києва

Громадськість закликає депутатів Київради ухвалити Рамкову програму із запобігання корупції для міста Києва

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

групи «Реанімаційний Пакет Реформ для Києва»

Шановні депутати Київської міської ради!

 До порядку денного пленарного засідання Київської міської ради 8 грудня 2016 року включено проект рішення Київської міської ради «Про затвердження Рамкової антикорупційної програми для міста Києва» (у остаточній редакції – Рамкова програма управлінських реформ та впровадження заходів із запобігання корупції для м. Києва).

Документ розроблений спільними зусиллями експертів громадської платформи «Реанімаційний Пакет Реформ» та Антикорупційної ради при Київському міському голові у співпраці з депутатами Київської міської ради, фахівцями Київської міської державної адміністрації, за експертної підтримки ряду відомих антикорупційних громадських організацій.

Метою програми є істотне зниження рівня корупції як ключової проблеми столиці та зростання довіри киян і столичного бізнесу до міської влади.

Звертаємо Вашу увагу, що 9 постійних комісій Київради підтримали проект програми, підтвердивши своє прагнення протидіяти корупції.

Закликаємо Вас напередодні Міжнародного дня боротьби з корупцією реалізувати очікування громади на впровадження у місті Києві реальної антикорупційної реформи та підтримати в цілому проект рішення Київради «Про затвердження Рамкової програми управлінських реформ та впровадження заходів із запобігання корупції для м. Києва».

Короткий виклад цілей і заходів програми за посиланням.

З повагою,

група «РПР-Київ» громадської коаліції

«Реанімаційний Пакет Реформ»

ВГОРУ