Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Що писати медіа про конституційну реформу? Представники кампанії “КонституціЯ” підготували навчальний тренінг

Що писати медіа про конституційну реформу? Представники кампанії “КонституціЯ” підготували навчальний тренінг

У рамках інформаційної кампанії “КонституціЯ” представники Центру політико-правових реформ і Реанімаційного Пакету Реформ організували навчальний тренінг для регіональних журналістів на тему “Конституційна реформа: Гострі питання сьогодення”. Тренерами стали експерти  конституційного права та представники організацій-партнерів кампанії “КонституціЯ”: Роланд Ковач, директор проекту “Об’єднуємося заради реформ”, директор Pact в Україні, Володимир Шаповал, суддя Конституційного Суду у відставці, головний експерт групи РПР “Конституційна реформа”, Ігор Коліушко, голова правління ЦППР, співголова Ради РПР, Роман Куйбіда, заступник голови правління ЦППР, експерт групи РПР “Судова реформа” та Юлія Кириченко, керівник інформаційної кампанії “КонституціЯ”, експерт РПР і ЦППР.

Після виступу кожного експерта журналісти ставити питання спікерам. Експерти, своєю чергою, визначили найзмістовніше запитання. В цьому конкурсі переміг журналіст з Тернополя Володимир Мороз із запитанням “Як в Конституції захистити демократичну державу?”

Організатори заходу сподіваються на активну роботу журналістів – учасників тренінгу у розкручуванні теми Конституції, конституційних прав громадян і обмежень для влади, які зафіксовані в Основному законі, але часто ігноруються посадовцями та обраними особами. Кілька слухачів тренінгу вже опублікували відповідні журналістські матеріали у своїх виданнях.

x

ВГОРУ