Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Санта Клаус передав депутатам списки першочергових законів

Санта Клаус передав депутатам списки першочергових законів

На початку останнього сесійного тижня 2014-го року, активісти Реанімаційного Пакету Реформ запросили прибути до стін Парламенту Санта Клауса. Старий бородань підготував для депутатів подарунки – пакет рішень, які повинен ухвалити парламент до Нового року.

 04

«Напередодні Різдва нам всім хочеться вірити в чудо. Більше того, кожен може в свій спосіб творити чудеса. Запуск реформи децентралізації, дерегуляції, податкової реформи, важливих антикорупційних законів і реформи судової системи – все це може стартувати до Нового Року, якщо депутати знайдуть в собі сили натиснути на кнопку. Саме запуск першочергових реформ може стати найкращим різдвяним подарунком» – заявили Санта Клаус та експерти Реанімаційного Пакету Реформ.

 01 02

Санта зустрічав депутатів біля будівлі Комітетів Верховної Ради до початку засідання Погоджувальної Ради депутатських фракцій і спільно з активістами та експертами РПР передавав депутатам вимоги громадянського суспільства:
1. До прийняття бюджету всі тижні роботи парламенту повинні бути пленарними.

03

2. Внести у порядок денний пленарного тижня та прийняти в цілому:

 

3. Першочергово розглянути у комітетах та прийняти на наступному після розгляду комітету пленарному тижні:

 

4. Включити у порядок денний сесії, першочергово розглянути в комітеті та  прийняття на наступному після розгляду комітету пленарному тижні:

 

ВГОРУ