Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Інфографіки > Рух до парламентської реформи

Рух до парламентської реформи

У лютому-березні 2023 року Коаліція РПР разом із Центром політико-правових реформ та Клубом Активної Громади провели ряд обговорень, присвячених концепціям майбутнього розвитку нашої держави в контексті ключових реформ. Однією з них була реформа парламенту, адже він є одним із ключових інститутів влади в Україні. Проте його належне функціонування вимагає проведення комплексних змін. Хочемо поділитися з вами напрацюваннями експертів, а також результатами експертних та публічних обговорень щодо майбутнього парламентської реформи.

Парламент – це єдиний орган законодавчої влади, і єдиний представницький орган Українського народу. Втім у його функціонуванні є вдосталь проблем:

Виправити ці недоліки допоможе парламентська реформа. Як? Дізнаєтеся в інфографіці:

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ розробила цей матеріал у партнерстві з Центром політико-правових реформ за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), що реалізується Національним Демократичним Інститутом. Думки, висловлені в цьому аналітичному документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID.

ВГОРУ