Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > РПР зустрівся з представниками “Європейської Солідарності”

РПР зустрівся з представниками “Європейської Солідарності”

Позначки:

Експерти РПР обговорили головні пріоритети реформ на наступні роки з партією “Європейська Солідарність”.

Ключовими змінами в Україні під час каденції Верховної Ради IX скликання мають бути продовження судової та медичної реформи, а також реформа Служби безпеки та оборонних закупівель. Такими були головні підсумки зустрічі експертів Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ з представниками політичної партії “Європейська Солідарність” 1 липня.

Від “Європейської Солідарності” в зустрічі взяли участь лідер партії Петро Порошенко, кандидати у народні депутати Ростислав Павленко, Ніна Южаніна та Сергій Таран.

Експерти Коаліції РПР та політики окреслили такі пріоритети реформ:

Експерти Коаліції РПР представили низку ключових реформаторських пропозицій на наступні 5 років, викладених у «Дорожній карті реформ 2019-2023». Представники «Європейської Солідарності» погодилися співпрацювати з громадськістю у просуванні конкретних експертних напрацювань.

В рамках парламентської виборчої кампанії Коаліція РПР ініціює робочі зустрічі громадських експертів з представниками найбільш рейтингових політичних партій.    20 червня така зустріч відбулася з партією Голос.

Нагадаємо, РПР діє на засадах політичної, партійної незаангажованості та неафілійованості з бізнесом.

Коаліція не підтримує жодного кандидата, що бере участь в парламентській виборчій кампанії.

З метою просування реформ ми ведемо діалог з усіма політичними силами у владі та опозиції, які поділяють цінності РПР та готові підтримати пропозиції громадянського суспільства.

ВГОРУ