Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > РПР затвердив стратегію на 2016/17 роки

РПР затвердив стратегію на 2016/17 роки

15 березня на зборах громадських організацій-учасниць Реанімаційного Пакету Реформ було ухвалено Стратегію спільноти на 2016/2017 роки. Рішення, відповідно до повноваження Зборів, підтримано одноголосно у складі 19 присутніх представників ГО.

13

Так, документом визначено місію, завдання, візію, цінності та цілі громадської платформи. У найближчі два роки РПР розроблятиме та просуватиме 7 пріоритетних реформ: судова, антикорупційна, виборча, економічна, реформа органів правопорядку/прокуратури та децентралізація. Платформа також сприятиме реформам у ще 15 сферах. Про те, що в нас все вдалося зможемо сказати лише тоді, коли буде усунено можливості для корупції та зловживання владою, коли буде зменшено можливості популізму, коли громадяни знатимуть та зможуть реалізувати свої права, коли матимемо прозорі та підзвітні партії, медіа та коли буде забезпечено справедливе правосуддя. З повним документом згодом можна буде ознайомитися.

Також на Зборах 4 громадські організації-учасниці РПР отримали право повного голосу: Телекритика, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Національний екологічний центр України та Творчий центр ТЦК. Це означає, що відтепер вони користуватимуться повноваженнями Зборів, а саме ухвалювати Хартію РПР та вносити зміни до неї; затверджувати Стратегію РПР; обирати Раду РПР; заслуховувати звіти про діяльність Ради і Секретаріату та приймати та виключати організації учасниці Коаліції за поданням Ради РПР.

14

ВГОРУ