Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > РПР закликає учасників Великої політичної реформи та правоохоронців не переходити межу мирного протесту

РПР закликає учасників Великої політичної реформи та правоохоронців не переходити межу мирного протесту

Коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ одна з перших підтримала Велику політичну реформу, підписавши Меморандум про спільні дії, на підтримку трьох ключових вимог громадськості до влади:

Мета Реанімаційного Пакету Реформ – шляхом мирного протесту в рамках чинного законодавства змусити парламентарів виконати власні передвиборчі обіцянки та міжнародні зобов’язання України.

Саме тому РПР підтримав Всеукраїнську НЕНАСИЛЬНИЦЬКУ акцію, яка відбулася 17 жовтня 2017 року на площі Конституції у Києві та в усіх обласних центрах України.

З самого початку Реанімаційний Пакет Реформ наголошував: будь-які інші політичні вимоги учасників акції є їхньою власною позицією та не можуть трактуватися як спільна позиція підписантів Меморандуму про спільні дії. У разі вчинення будь-яких провокацій, спроб захоплення державних установ, насильницьких дій абощо, РПР припинить свою участь у акції та вилучить підпис з Меморандуму.

На жаль, не всі попередні домовленості, які були досягнуті її учасниками напередодні акції, в підсумку були дотримані. Це створює загрозу продовженню ефективної та безперешкодної діяльності усього громадського суспільства.

Наголошуємо, що будь-яка ескалація насильства і, як наслідок – безвладдя, анархія і хаос – становить надзвичайну небезпеку для  України, особливо з огляду на стан війни, у якому перебуває країна. Саме тому Реанімаційний Пакет Реформ закликає і учасників мирного мітингу,  і представників правоохоронних органів не переходити межу між мирним протестом та захистом правопорядку, особистими образами та насильством. Тільки мирним шляхом можна досягнути виконання вимог громадськості.

ВГОРУ