Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Колонки > РПР закликає призначити посла України при НАТО та заповнити інші вакантні позиції українських послів

РПР закликає призначити посла України при НАТО та заповнити інші вакантні позиції українських послів

 

Експерти громадської платформи “Реанімаційний Пакет Реформ” закликають Президента України та Міністерство закордонних справ якнайшвидше затвердити кандидатуру на заміщення посади глави місії України при НАТО, яка є вакантною з червня 2015 року.

Відсутність повноважного представника України не лише перешкоджає налагодженню ефективної співпраці з Північноатлантичним альянсом, а й підриває довіру та впевненість країн-членів НАТО. Багатомісячне ігнорування Києвом цієї проблеми вже завдало непоправної шкоди іміджу України серед її найближчих союзників у протистоянні російській агресії.

Вважаємо за необхідне підкреслити, що за останні два роки проблема непризначення українських послів набула системного характеру. Наразі без глави місії працюють понад десять українських диппредставництв, що прямо загрожує реалізації національних інтересів України, зокрема, у сфері безпеки.

Сьогодні Україна як ніколи потребує міжнародної підтримки та солідарності, а тому будь-які зволікання із призначенням глав диппредставництв є неприпустимими.

ВГОРУ