Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > РПР шукає керівника Благодійного Фонду “ФОНД ПІДТРИМКИ РЕФОРМ В УКРАЇНІ”

РПР шукає керівника Благодійного Фонду “ФОНД ПІДТРИМКИ РЕФОРМ В УКРАЇНІ”

Наразі Ініціатива «Реанімаційний Пакет Реформ» перебуває на етапі створення Благодійного Фонду “ФОНД ПІДТРИМКИ РЕФОРМ В УКРАЇНІ”. Мета Фонду – розгортання і впровадження потужної фандрайзингової кампанії зі збору коштів від громадян та бізнесу для активної діяльності ініціативи РПР.  Майбутній директор Фонду повинен стати потужним фандрайзером.

РПР оголошує конкурс для пошуку відповідних фахівців, які готові стати головним фандрайзером для найбільшої та найпотужнішої ініціативи експертів та активістів, які щоденно працюють над впровадженням життєво-важливих реформ в Україні.

Відповідний кандидат повинен мати досвід роботи в сфері комунікації/фандрайзингу. Також в сферу обов’язків директора Фонду буде входити діяльність по збору запитів від менеджерів та експертів РПР, визначення найбільш пріоритетні та спрямовувати кошти на цю діяльність. Вся діяльність директора буде здійснюватися у співпраці з наглядовою радою Фонду та Координаційною Радою РПР.

Чекаємо резюме та мотиваційні листи кандидатів до 18 липня. Відповідні документи просимо надсилати на адресу Оксани Нечипоренко ksana. nechyporenko @ gmail.com

ВГОРУ