Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > РПР пропонує підтримку в обговоренні Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я

РПР пропонує підтримку в обговоренні Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я

5 лютого на сайті Міністерства охорони здоров’я було опубліковано Концепцію реформи фінансування системи охорони здоров’я в Україні (далі – Концепція). Цей документ “пропонує опис нової, сучасної системи фінансування охорони здоров’я європейського зразка, яка буде побудована в Україні”. Протягом наступного місяця Міністерство планує провести широке обговорення Концепції з усіма зацікавленими сторонами.

Громадянське суспільство не може лишатися осторонь цього процесу, адже розробка та затвердження Концепції – це ще один надзвичайно важливий крок у напрямку реформи охорони здоров’я. Протягом 1,5 року група РПР “Медична реформа” провела десяток заходів щодо визначення нових шляхів фінансування в охороні здоров’я. Ми раді, що нарешті можна перейти від обговорення проблем та пропозицій до конкретного документу. Відтак, Реанімаційний Пакет Реформ готовий запропонувати “платформу” для обговорень Концепції, а також допомогти із залученням експертів та представників громадянського суспільства для того, аби обговорення пройшли максимально ефективно та фахово.

З повагою,

група РПР “Реформа охорони здоров’я”

ВГОРУ