Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > РПР презентував Звіт про роботу коаліції за 2017 рік

РПР презентував Звіт про роботу коаліції за 2017 рік

Позначки:
Реанімаційний Пакет Реформ презентував Звіт про роботу громадських організацій-учасниць за 2017 рік.
З одного боку, 2017-й став роком здобутків і просування реформ у кількох сферах. З іншого боку, відкат у кількох напрямках змусив громадськість спрямовувати зусилля на захист того, що вдалося досягти одразу після Революції Гідності, а не на просування нових змін. 2017-го неодноразово коаліції доводилося ставати на захист представників громадськості та викривачів: погрози, напади та фізичний тиск на громадських активістів відбувалися як у Києві, так і, особливо, в регіонах.
Втім, майже в кожній сфері відбувся хоч невеличкий, але поступ вперед. За підтримки експертів та громадських організацій РПР впродовж 2017 року було ухвалено 19 законів в цілому та 14 – проголосовані в І читанні. Численні заяви, аналітичні матеріали, акції прямої дії, експертні круглі столи, брифінги, форуми, зустрічі з іноземними партнерами, поїздки експертів на міжнародні конференції високого рівня, – так коаліція працювала у трьох основних напрямках: адвокаційний, комунікаційний та міжнародний.
Крім того, РПР відкрив новий фронт просування реформ – регіональний напрямок. Впродовж року РПР презентував систему роботи коаліції в 17 містах України. За рік вдалося створити 14 регіональних коаліцій. А Громадська асамблея SMARTреформи зібрала в Києві понад 450 громадських активістів з усієї України, міжнародних партнерів, експертів, політиків та журналістів.
У звіті також є інформація про фінансування роботи Секретаріату РПР, а також про організаційну та фінансову підтримку громадських організацій.
Звіт був презентований під час Форуму “Реформи під прицілом: діалог громадськості та уряду”. Переглянути PDF-версію можна тут. 


 

РПР як коаліція залишається не лише двигуном для роботи десятків ГО-учасниць, але й платформою-хабом, де відбуваються сотні заходів, зустрічей, обговорень та презентацій. Члени РПР працюють прозоро і звітують про свою роботу. Звіти ГО учасниць можна переглянути тут.
ВГОРУ