Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > РПР презентував регіональну співпрацю в Дніпрі та Полтаві

РПР презентував регіональну співпрацю в Дніпрі та Полтаві

В кінці квітня в Полтаві та Дніпрі відбулись презентації Регіональної співпраці Реанімаційного Пакету Реформ. І в Дніпрі, і в Полтаві до обговорення долучилися представники ключових громадських організацій регіонів.

Мета зустрічей – надихнути громадянське суспільство в кожному з них міст до об’єднання за прикладом Реанімаційного Пакету Реформ. Саме тому під час спілкування Артем Миргородський, керівник Секретаріату РПР та Іван Омелян, регіональний координатор, особливу увагу приділили структурі, історії створення та функціонування коаліції.

Важливо наголосити, що мета регіональної співпраці – передати механізми роботи коаліції для підсилення громадянського суспільства в регіонах.

2017-04-26 11.38.37 (1)

“РПР нічого не створює та не просуває власну позицію чи бачення розвитку міста. Для нас важливо дати поштовх об’єднанню та інституційному розвитку громадянського суспільства в регіонах”, – підкреслює Артем Миргородський.

Найбільше місцевих активістів та громадських лідерів цікавили питання регламентування роботи, розподілу повноважень, функціонування Секретаріату РПР та співпраці з донорами.

2017-04-19 16.41.27 (1)

“Ми дуже хочемо, щоб ГО відчули, що спроможні до об’єднання і спільної проактивної, а не тільки реактивної, роботи не лише під тиском влади чи когось іншого, але і заради блага громади, країни”, – переконаний Іван Омелян.

 

ВГОРУ