Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > РПР презентували модель утворення коаліції у Харкові

РПР презентували модель утворення коаліції у Харкові

Представники Секретаріату Реанімаційного Пакету Реформ зустрілися з 37 учасниками зустрічі для обговорення моделі функціонування громадських організацій в коаліції.

На відміну від Рівного та Вінниці, в яких команда РПР побувала раніше, у Харкові однозначного рішення про створення коаліції організацій не декларували. Саме тому, на початку спільного обговорення певну частину часу довелося присвятити саме перевагам роботи в коаліції, мотивації учасників та філософії спільної роботи під одним іменем. Важливо було не втратити конструктивного діалогу з переходом в причини відсутності результатів реформ, обговоренню місцевої корумпованої влади, або навіть конкретних успіхів експертів РПР.

14801217_1635149959834153_563461478_n

Успіх презентацій для регіональних активістів та експертів полягає в концентрації уваги безпосередньо на механізмі роботи коаліції від заснування до роботи з партнерами і донорами. Ми їдемо не з пустими руками. Наша мета – розповісти в деталях, як коаліція пережила кожен етап розвитку та передати документи, які закріплюють все сказане. Ці напрацювання можна використовувати для розбудови нових коаліцій.

17440075_1635149953167487_851768619_n

Були і принципово нові моменти в дискусії. Питома вага учасників є членами політичних партій. Цікавим моментом є можливість розвитку громадських проектів з розмежуванням політичної діяльності учасників. Учасники визнали, що участь майбутніх політиків можлива з урахуванням заявлення потенційного конфлікту інтересів і дотримання етичних принципів роботи.

Харків – місто університетів. Існує велика кількість представників академічного корпусу, які мають значний потенціал залучення в експертну роботу груп. Окремі викладачі не можуть виступити співзасновниками в разі відсутності організації, але можуть стати учасниками новоутворених експертних груп.

Всі міста цікавить, що відбувається в інших регіональних коаліціях:

На всі ці питання ми пропонуємо свій варіант відповіді. Втім, кожна коаліція буде вирішувати по-своєму низку питань самоорганізації. Ми лиш маємо бажання поширити наявний досвід та звязати всіх активних учасників регіональних коаліцій з метою обміну досвідом та допомоги один одному.

РПР залишається на звязку з учасниками зустрічі і активно консультує їх по кожному етапу подальших дій. Наступна зустріч відбудеться у Кропивницькому 29.03.17.

ВГОРУ